35

Metai buvo geri, - džiaugiasi Lukšių Vinco Grybo gimnazijos Gelgaudiškio vidurinio ugdymo skyriaus dvyliktokai, - daugiau kaip pusė klasės įgijome teisę vairuoti.

Kiek kartų šiemet teko groti įvairiuose renginiuose? -  teiraujamės Karolio ir Dovydo Urbanavičių. -  Jei sudėtume visas dvaro ekskursijas, kultūros centro koncertus, pasirodymą „Grok, Jurgeli“, būtų daugiau nei šimtas, sako broliai.

saimonas palkauskas

Vienuoliktokas Saimonas  Palkauskas su mokytoja Nijole Urbanavičiene šiemet tapo Prienuose organizuoto respublikinio vokalinių kolektyvų konkurso „Nemunėlio vingiai“ nugalėtojai, Saimonas dainavo respublikiniame Dainų dainelės etape.

Lietuvos Šimtmečio dainų šventėje „Vardan Tos" šoko liaudiškų šokių kolektyvų „Liocukas" jaunių grupė ir jaunimo grupė – įvairių klasių moksleiviai.

48373161 1129603273859466 7351312920581505024 n48381563 481956355661548 8227314166805823488 n

Martynas Dumbliauskas (11 klasė) štangą Šakių sporto klube „Fortūna“ kilnoja jau penketas metų.  Pastarieji jam buvo ypač sėkmingi - Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatų prizininkas, šiemet jis pirmąkart dalyvavo Europos čempionato varžybose.

martynas dumbliauskas

Vakario Saukaičio kambario siena nukabinėta daugybe per septynerius metus iškovotų  medalių. Šiemet respublikos dziudo čempionatų jaunučių grupės varžybose jis pelnė antrąją ir trečiąją vietas.

38

48379361 1855981527834448 1736911141306630144 n

Praėjusi vasara buvo sėkminga penktokui Mantui Bacevičiui - atvirose Šakių rajono džiudžitso technikos demonstravimo varžybose jaunučių grupėje laimėjo pirmąją vietą.