IMG 6120Spalio 10 d. Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centre vyko nacionalinio konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ nugalėtojų apdovanojimas. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.

2019 metų tema – „Lietuvos Raudonoji knyga“.

Į baigiamąjį renginį buvo pakviestos geriausiai darbus padariusios šešių mokyklų komandos. Į Kurtuvėnus susirinko moksleiviai iš Švenčionių, Tauragės, Vilniaus, Vilkaviškio ir Šakių rajono mokyklų. Iš mūsų rajono vyko dviejų mokyklų komandos- tai Šakių „Varpo“ mokyklos mokiniai, kurie tyrė Raudonosios knygos paukščius ir augalus Novaraisčio ornitologiniame draustinyje bei Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokinės. Mūsų 8-9 klasių moksleivės Iveta Česnulevičiūtė, Karolina Jociūtė bei Kamilė Indriūnaitė, padedant mokytojoms Lilijai Ūsienei ir Ritai Murauskienei bei Panemunių regioninio parko specialistams Raimundui Giedraičiui ir Eglei Lopšaitienei, atliko darbą „Griežlių stebėjimas Panemunių regioniniame parke“.

Į Kurtuvėnus sugužėjo didelis būrys moksleivių su mokytojais.

IMG 6187Konkurso organizatoriai - LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis, metodininkė Aušrinė Demšienė bei VSTT Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Diana Rakauskaitė tarė sveikinimo žodį, padėkojo dalyviams. Paminėjo, kad iš 40 atsiųstų darbų komisija atrinko geriausius ir pakvietė į baigiamąjį renginį. Įteikė dovanas - padėkos raštus kiekvienai komandai.

Šiltai visus priėmė ir ekskursijas lankytojų centro muziejuje bei buvusio dvaro sodyboje vedė Kurtuvėnų regioninio parko direktorius R. Tamulaitis ir specialistai. Susipažinome su lankytojų centro ekspozicija tema „Kraštovaizdžio įvairovė“. Galėjome pasivaikščioti tarp „milžinų“, išgirsti pasakojimą apie kraštovaizdžio struktūrą, įvairovę, pažaisti.

Didelį įspūdį paliko apsilankymas žirgyne - pažintis su žirgais, jų priežiūros ypatumais, pasivėžinimas su brička po dvaro sodybą.

Dėkojame konkurso organizatoriams už skatinimą pažinti saugomas teritorijas, už galimybę apsilankyti skirtinguose Lietuvos kampeliuose, grožėtis gamta. Dėkojame Panemunių regioninio parko specialistams už pagalbą atliekant tiriamuosius darbus.

Biologijos mokytoja Rita Murauskienė

Informacija

Teisinė forma:

savivaldybės biudžetinė įstaiga

Buveinės adresas:

Mokyklos g. 1, Gelgaudiškis,

LT-71427, Šakių raj.

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Juridinio asmens kodas: 190820419

Tel. / Faks. 8-345 55132

Elektroninis paštas

mokykla.gelgaudiskis@gmail.com

Pamokų laikas

  1. 800 - 845

  2. 855 - 940

  3. 950 - 1035

  4. 1055 - 1140

  5. 1200 - 1245

  6. 1255 - 1340

  7. 1350 - 1435

  8. 1445 - 1530

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 23 svečiai ir narių nėra